Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Sarıyer'e Oksizen'li Konaklar Geliyor

Etiketler: |


Eroğlu Yapı'nın 40 konaktan meydana gelen projesi Oksizen, Haziran 2009'da tamamlanacak. Oksizen'de iki farklı büyüklükte konak inşa edilecek ve bir de zen bahçesine yer verilecek..

Eroğlu Grubu şirketlerinden Eroğlu Yapı, Sarıyer'de gerçekleştireceği konut projesi Oksizen için ilk talepleri toplamaya başladı. Proje, Sarıyer merkezde, 20 bin metrekarelik bir arazi üzerinde gerçekleştirilecek. Oksizen, Hacı Osman ve Sarıyer Çayırbaşı'na kadar uzanacak 7 Tepe 7 Tünel projesi ile Maslak'a ortalama 10 dakikada ulaşabilme avantajı sağlayan bir lokasyonda inşa ediliyor.

Konak yaşamını İtalyan mimarisi ile yorumlayan projede toplam 40 konak yer alıyor. Oksizen, orman manzaralı bir vadide inşa edilen ve Boğaz'a yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

KENDİNE AİT BAHÇESİ VAR

Projede 5 oda ve 2 salondan oluşan ya da 4 oda ve 1 salondan oluşan 2 farklı çeşit konak tipi inşa ediliyor. Her birinin kendisine ait bahçesi bulunacak olan konaklar, bahçe ya da çatı dubleksi olarak tasarlanıyor. Yapımında doğal taş ve doğal ahşabın kullanılacağı Oksizen'deki konaklarda İtalyan mutfak ve banyo, şömine, jakuzi ve sauna da yer alacak.

Projedeki konakların büyüklükleri ise 222-287 metrekare arasında değişiyor. Oksizen'deki sosyal donatı alanları arasında zen bahçesi, tenis kortu, basketbol sahası, kapalı ve açık yüzme havuzları ile spor merkezi bulunuyor. İnşaatına Mayıs 2008'de başlanan proje, Haziran 2009'da tamamlanacak.

OKSİZEN'İN KÜNYESİ

- Firma: Eroğlu Yapı
- Büyüklük: 20 bin metrekare
- Konut sayısı: 40
- Konut büyüklüğü: 222-287 metrekare
- Fiyat: Henüz belirlenmedi
- Tel: (0 212 218 37 70)

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: