Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Kuum’la Bodrum’da otel anlayışı değişecek

Etiketler: |


Göltürkbükü 300 metre uzunluğundaki sahili ve masmavi deniziyle yeni bir yaşam alanına hazırlanıyor.


İrfan Kuriş’in imzasını taşıyan Kuum projesinde bitime sayılı günler kaldı. Mimar Gökhan Avcıoğlu’nun gerçekleştirdiği proje, doğaya uyumlu olarak tasarladı. Kuum’da her oda manzaraya bakacak şekilde arazinin doğal yapısına uygun olarak konumlandı. Odaların iç düzenlemesini yapan İç Mimar Çağlayan Tuğal; alışıla gelmiş otel konseptinin dışına çıkarak, Kuum’un özgünlüğüne son noktayı koydu. Her biri önemli tasarımcıların elinden çıkan birbirinden özel mobilyalarla hazırlanan odalarda, ev konforu ve özgünlüğü ortaya koyan ayrıntıların keyfi yaşanabilecek.

Çağlayan Tuğal tarafından her detayı özenle hazırlanmış, Aequalis tarafından işletilen Kuum SPA/Hamam’da kış günlerinin yorgunluğu atılabilecek. 12 masaj odası, tradisyonel hamamı, Steam room’u, hydroteraphy, tai chi odalarıyla 2 bin 200 metrekareye yayılmış Kuum’da yemekler usta aşçı Altan Demir’in ellerinden çıkacak.

Bodrum’a yeni bir soluk getirecek olan Kuum, otel anlayışını tümüyle değiştirme iddiasıyla hazırlanıyor. İlk misafirler Kuum’da 15 Haziran’dan itibaren ağırlanmaya başlanacak.

hurriyetemlak.com

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: