Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Saray yavrusu gibi!

Etiketler: |


Saray yavrusu gibi!

5+2 ile 8+2 arasında değişik tiple 18 villadan oluşan Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları’nda fiyatlar 650 bin ile 900 bin dolar arasında değişiyor. Projede peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılıyor

Biberoğlu İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy’de inşa edilen Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları, 20 bin metrekare alan üzerine 18 tripleks villadan oluşuyor. 5+2’den 8+2’ye kadar değişik tiplerdeki villalar 435 metrekare, 540 metrekare ve 625 metrekare kullanım alanına sahip. Villaların ayrıca 800 ile 1200 metrekare arasında bahçeleri de bulunuyor.Yazıyı Yayınla

Her konuta özel yüzme havuzu, sosyal tesisler, yürüyüş alanları ile kapalı ve açık otoparkların bulunduğu sitede fiyatlar 650 bin dolar ile 900 bin dolar arasında değişiyor. Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile uygun faiz oranlarından konut Kredisinin kullanıldığı projede peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim yapılıyor. Ağustos 2008’de tamamlanması planlanan sitede inşaatın yüzde 80’i tamamlandı. Konutların yüzde 30’unun satıldığı Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları’nda örnek daire de tamamlanarak konut alıcılarının beğenisine sunuldu.

Doğal dokunun korunduğu ve yeşil alanların fazla olduğu Zekeriyaköy’de İstanbul’un merkezi yerlerinden Maslak’a 15 kilometre mesafede yer alan Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları’nda her detayda en kaliteli ve son teknoloji ürünü malzemeler kullanılıyor.

Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları’nın hem müstakil olarak kullanıldığını hem de site içinde yer alması nedeniyle sosyal ilişkilere fırsat tanıdığını belirten Biberoğlu İnşaat’ın sahibi Osman Biberoğlu, şunları söyledi:

“Bölgenin fiziki yapısı, doğa koşulları ve insan yaşamının ihtiyaçlarını düşünülerek tasarladığımız proje geniş ferah iç mekanları, çatı katı ve teraslarının değişik tasarımıyla dikkat çekiyor. Zekriyaköy’un devam eden tek projesi olan Zekeriyaköy Biberoğlu Park Konakları sahip olduğu deniz ve ova manzarayla da yaşanılabilir bir alan sunuyor. Projede yağmur suyunu depolayan sistem sayesinde yeşil alanların sulanmasında tasarruf da sağlıyoruz.”

Site özellikleri
- Basketbol ve voleybol sahası.
- Tenis kortu.
- Bisiklet ve yürüyüş parkuru.
- Çocuk parkı.
- Geniş yeşil alan.
- Peyzaj düzenlemesi.
- Yüzme havuzu.
- Kapalı ve açık otoparklar.
- 24 saat kameralı güvenlik.
- Merkezi jeneratör.
- Su deposu, hidrofor.

Villa özellikleri
-
Her villaya özel yüzme havuzu.
- Akıllı ev sistemleri.
- İthal ankastre beyaz eşya.
- Klima.
- Şömine.
- Yerler lamine parke.
- Islak zeminler 1. sınıf seramik.
- Her villaya ait kiler.
- Uydu, TV, telefon bağlantısı.
- Özel banyo ve mutfak dolapları.
- Çatı katı, teras.
- Isı ve su yalıtımlı dış cephe.

İnşaat teknikleri
- Deprem yönetmeliğine uygun.
- Zemin etütleri yapılmış.
- Radye temel.
- C30 beton sınıfı.
- Nervürlü demir.
- Yapı denetimli.

Yapımcının künyesi
Yapımcı firma: Biberoğlu inşaat.
Kuruluş yılı: 1985.
Firma sahibi: Osman Biberoğlu.
Tel: (0212) 262 70 70 – 04 54

Referansları
- Emel Sultan Konakları.
- Ergene Yokuşu Sitesi.

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: