Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

KEY ödemeleri ağustosa kaldı

Etiketler: |

Konut Edindirme Yardımı hesaplarında ödeme takvimi ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Daha önce temmuz ve eylül olarak belirtilen ödeme tarihinin ağustos ortaları olabileceği kaydedildi.


Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul Müdürü Mustafa Kuruca, Konut Edindirme Yardımı (KEY) hesaplarında biriken meblağların ödemesinin ağustos ayı ortalarında başlayabileceğini söyledi.

Kamuoyunda son günlerde KEY'in ne zaman ödeneceğine dair sorulan soruları yanıtlayan Kuruca, "Bu konuda arkadaşlarımız çalışıyor. Verileri oluşturma konusunda sıkıntı var. Ama bu sıkıntı önümüzdeki 1 ay içinde çözülecek" dedi. Kuruca, ödemelerin ne zaman yapılacağı yönündeki sorulara ise "Ağustos ayının ortaları olabilir" şeklinde yanıt verdi.

Konut Edindirme Yardımı hesaplarında ödeme takvimi ile ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Daha önce temmuz ve eylül olarak belirtilen ödeme tarihinin.

Kaynak: Referans Gazetesi

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: