Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

52 Bin YTL'ye Konut, 4,750 YTL'ye Dükkan

Etiketler: |


TOKİ mülkiyetinde bulunan toplam 731 adet taşınmaz, 30 Haziran 2008 tarihinde gerçekleştirilecek açık artırma ile satılacak.

TOKİ mülkiyetinde bulunan 695 adet dükkan ve 36 adet konut olmak üzere toplam 731 adet taşınmaz, 30 Haziran 2008 tarihinde gerçekleştirilecek açık artırma (teklif alma) ile satışa sunuldu. Türkiye genelinde satışa sunulan dükkan fiyatları 4 bin 750 YTL'den başlarken, konut fiyatları 52 bin YTL'den başlııyor.

Açık Artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan Bankalar tarafından yetkilendirilmiş şubeler aracılığı ile kabul edilecek.

Başvurular için muhammen bedeli 100 bin YTL’ ye kadar olanlar için 5 bin YTL, muhammen bedeli 100 bin YTL ile 200 bin YTL arasında olanlar için 10 bin YTL, muhammen bedeli 200 bin YTL’nin üstünde olan taşınmazlar için de 50 bin YTL katılım teminatı ödenecek.

Adıyaman, Aksaray, Ankara – Eryaman, Etimesğut Polatlı Zafer, Ankara - Sincan Yenikent Ortapınar 2. Bölge, Ankara - Şereflikoçhisar, Balıkesir - Manyas Kızık Köyü 2. Etap, Balıkesir - Merkez 1. Bölge Ayşebacı Mev., Bilecik - Pazaryeri, Bitlis - Tatvan, Bolu - Merkez Kürkçüler, Burdur - Bucak Konak, Bursa - Nilüfer Kayapa, Çorum - Sungurlu Kuzuluk, Diyarbakır - Bismil Şentepe 1. Bölge, Elazığ - Merkez Sürsürü 2. Bölge, Elazığ - Palu, Gümüşhane - Kelkit, Gümüşhane - Siran, Gümüşhane - Merkez, Karabük - Merkez Fatih 2. Bölge, Karaman - Merkez Yeşilada, Kars - Merkez, Kocaeli - Bekirpaşa, Konya - Beyşehir, Kütahya - Merkez İnköy 2. Etap, Ordu - Fatsa Şerefiye, Osmaniye - Düziçi, Samsun - Merkez Çobanlı Atakent 2. Etap, Siirt - Merkez Bostancık, Sivas - Merkez Çayboyu, Tokat - Merkez Dedeli 2. Bölge, Uşak - Merkez Kuyucak ve Yozgat - Boğazlıyan projelerinde yer alan işyerleri yüzde 15 peşinat oranı için 84 ay, diğer projelerde yer alan işyerleri ise yüzde 25 peşinat oranı için 84 ay; konutlar ise yüzde 25 peşinat oranı için 120 ay vadeyle satılacak.

PEŞİNDE YÜZDE 22 İNDİRİM

İstanbul - Bakırköy’deki konut için yüzde 30 peşin, 60 ay vade süresi uygulanırken,

İstanbul - Bahçeşehir’deki konut için yüzde 25 peşin, 120 ay vade süresi uygulanacak.

Ankara - Çankaya Meclis Lojmanları için yüzde 25 peşinat oranı için 48 ay vade, Yüzde 35 peşinat için 60 ay vade ve yüzde 5 oranında indirim yapılacak. Yüzde 45 peşinat için 72 ay vade süresi uygulanacak ve yüzde 10 oranında indirim yapılacak. Peşin ödeme durumunda yüzde 22 indirim uygulanacak.

Satış işlemlerine yönelik reklam, tanıtım, pazarlama ve satış organizasyonu hizmetleri Eskidji A.Ş. tarafından yerine getirilecek.

AÇIK ARTIRMA YERİ VE SAATİ

Yer: Merkez İstanbul Eskidji Yenibosna/İstanbul, naklen canlı baglantı Toki Salonu Bilkent/Ankara, ses baglantılı Ege Palas Oteli Alsancak / İzmir ve Mavi Sürmeli Oteli Seyhan/Adana

Tarih: 30.06.2008

Saat: 14:00

Tel: 444 45 45

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: