Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Esenbahçe’de kira öder gibi kampanya!

Etiketler: |


82 metrekareden 161 metrekareye kadar değişik büyüklükte dairelerin bulunduğu Esenbahçe Konutları'nda daireler aylık 750 YTL taksitle satılıyor


Önay Grup tarafından İstanbul Beylikdüzü Esenyurt'ta inşaatı devam eden Esenbahçe Konutları'nda, toplam 451 konut yer alıyor. Projede 2+1 daireler 82 metrekare ile 120 metrekare, 3+1 daireler ise 115 metrekare ile 161 metrekare olarak tasarlanmış. Esenbahçe Konutları'nda 82 metrekare büyüklüğündeki konutlar 85 bin YTL’ye, 115 metrekare büyüklüğündekiler de 100 bin YTL’ye satılıyor. 2 etap halinde teslim edilecek Esenbahçe Konutları'nda ilk etap 2008 Eylül’de, ikinci etap ise Eylül 2009’da teslim edilecek.


Evlerin tasarımından bahçelere, çocuk oyun alanlarından spor sahalarına, fitness merkezinden kafeteryaya, yürüyüş parkurlarından göletlere kadar konforlu bir hayat için gerekli olan ayrıntıların düşünüldüğü Esenbahçe Konutları, İstanbul’un yeni yerleşim alanı Beylikdüzü’nün merkezine çok yakın bir noktada bulunuyor. Sağlık merkezi, kuru temizleme, kuaför, eczane, market, manav, kasap gibi ihtiyaçların da karşılanabildiği projede jeneratör ve su deposu da yer alıyor.


Esenbahçe Konutları'nda kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Projede yüzde 25 peşin vermek kaydıyla, 18 ay boyunca 750 YTL taksit ve 6 aylık dönemler halinde de yüzde 10 ara ödeme yapılıyor. Kalan bakiye ise konut tesliminde ödeniyor.


Site özellikleri
- Fitnes salonu.
- Cafeterya.
- 24 saat güvenlik.
- Kamera sistemi.
- Jeneratör.
- Çocuk oyun alanları.
- Kamelyalar.
- Basketbol ve tenis.
- Süs havuzları.

Bina özellikleri
- Dış cephede mantolama.
- Su deposu.
- Jeneratör.
- Her daireye 1 kapalı otopark.
- Her blokta otopark bağlantılı 2 asansör.

Daire Özellikleri
- Kombili ısıtma sistemi.
- Salon ve odalar laminat parke.
- Islak zeminler seramik.
- İç kapılar amerikan panel kapı.
- Daire kapısı çelik.
- Hazır mutfak.
- Banyo hilton lavabo.
- Ebeveny banyosu.
- Pencereler PVC doğrama.

İnşaat teknikleri
- Deprem Yönetmeliğine uygun.
- Zemin etütleri yapılmış.
- Radye jenaral temel.
- Betonarme perde.
- Fore kazık.

Yapımcının Künyesi
Yapımcı Firma: Onay Grup A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı: Ömer Bulut
Kuruluş yılı: 2005
Tel: (0212) 852 01 61
Web: http://www.esenbahcekonutlari.com/

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: