Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Garanti'den "Gurbetçi Mortgage"

Etiketler: |


Mortgage Uzmanı Garanti, "yurtdışında yaşıyorum ama memlekette de evim olsun istiyorum" diyenlere, Gurbetçi Mortgage ürününü sunmaya başladı.

Garanti, yeni mortgage ürünü ile yurtdışında yerleşik vatandaşlarımızın Türkiye'den satın alacakları konutlar için, YTL'ye veya dövize endeksli mortgage kredisi veriyor. Maksimum 240 ay vade ile sunulan üründe, 500.000 YTL veya denk gelen döviz tutarında kredi kullandırılabiliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Mortgage Genel Müdürü Cemal Onaran, "Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye'de ev sahibi olma özleminin farkındayız. Bu vatandaşlarımızın büyük çoğunluğu maaşlarını yurtdışında, yaşadıkları ülkede kazandıkları için Türkiye'de mortgage ile ev sahibi olamıyorlar.

Onların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Gurbetçi Mortgage'ı hizmete sunduk. Bu yeni ürünümüz sayesinde gurbetçi vatandaşlarımız, Garanti Bankası aracılığıyla anavatanlarında bir ev sahibi olabilme fırsatını elde ediyor. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, onlar için en doğru kredi yapılandırmasını yaratan uzman ekibimizle, herkese uygun mortgage ürünleri sunmaya devam ediyoruz." dedi.


Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: