Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Perdede bir moda klasiği

Etiketler: |


Türkiye’de, kadınlar için brodenin modası hiçbir zaman geçmedi. Zengin motifleri ile kumaşa her zaman estetik katan brode, zerafetin sembolü oldu

Bugüne kadar ürettiği 1000’den fazla desenle perdede brodenin adresi olan Broderi Narin’in, güncel koleksiyonunda 100 farklı desen yer alıyor. Broderi Narin, brodeyi modern bir anlayışla yorumluyor.
Kurulduğu ilk günden beri geniş ürün yelpazesine sahip Broderi Narin, beyaz ve krem renkli brodeleriyle dikkat çekerken, kırmızı başta olmak üzere farklı renklerdeki çalışmalarıyla da, brodeye özgün ve modern bir yorum katıyor. İşleme yapılan kumaşla uyumlu renklerde, Lez Brode, Etek Perde, Briz Brode ve Serpme türlerinde bugüne kadar 1000’den fazla desene imza atan Broderi Narin, yurt içinde ve yurt dışında zengin brode çeşitleriyle Avrupa’dan Uzakdoğu’ya kadar değişik coğrafyalarda kullanılıyor.

Cumhuriyet’in ilk yıllarında Türkiye’yi ilk kez bir uluslararası fuarda temsil ederek, seçkin dünya markaları arasında altın madalya kazanan Broderi Narin, 2. kuşak yöneticileri tarafından, 1960 yılında kurulan Türkiye’nin ilk modern brode fabrikası ile markalaşma yolunda önemli adımlar attı. Başta gelinlik olmak üzere kadın giyiminde zarafetin sembolü olan brodeyi, çağa uygun çizgileriyle pencerelerde de bir moda klasiği haline getiren Broderi Narin, brode denince ilk akla gelen marka oldu.

Broderi Narin, Türkiye’ye yayılan tüm satış noktalarında ve binlerce ürün çeşidinin yer aldığı İstanbul Mahmutbey’deki fabrika satış mağazasında, 80 yılı aşan birikimiyle, müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış içerisinde hizmet veriyor.

Tel: 0212 446 37 93
Web: http://www.broderinarin.com.tr/

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: