Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk mortgage şirketi

Etiketler: |

Türkiye’nin ilk konut finansman şirketi DD Mortgage faaliyete başlıyor


Dünyanın en büyük bankalarından Deutsche Bank ile Türk özel sektörünün önde gelen kuruluşlarından Doğan Grubu ortaklığında kurulan Türkiye’nin ilk konut finansman kurumu DD Mortgage faaliyete başlıyor.

Türkiye’de mortgage yasasının çıkmasının ardından bankalar dışında tüketicilere konut kredisi veren ilk finans kuruluşu olan DD Mortgage’ın, sistemin gerçek anlamda uygulanması açısından bir köşe taşı olması bekleniyor. Türkiye’de halihazırda verilen konut kredilerinin dışında çok değişik ürün ve kişiye özgü seçeneklerle tüketicilerin ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlayan şirket, bankaların aksine sadece konut kredisi kullandıracak.

İnternet üzerinden de başvurunun yapılabileceği DD Mortgage, güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu, yerel ve uluslararası deneyimi, müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan ürünleri ve esnek erişim ağıyla, dünyada geçerli olan mortgage uygulamalarını Türkiye’de hayata geçirmeyi hedefliyor

Kaynak: Milliyet

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: