Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Kurtköy'ün 'mini' Projesinde Stüdyo Fiyatı 96 Bin YTL

Etiketler: |


Kurtköy'de inşa edilen Dumankaya Minimal, 149 konuttan meydana geliyor. Projedeki dairelerin en küçüğü 47 metrekarelik stüdyolar. Fiyatlar ise 96 bin-255 bin YTL arasında.

Gizli Bahçe Konakları, Trend ve Konsept İstanbul'un da aralarında bulunduğu pek çok markalı konut projesine imza atan Dumankaya İnşaat, Kurtköy'de yeni bir projeye başladı. 19 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Dumankaya Minimal'deki dairelerin büyük bölümü bahçeli ya da teraslı şekilde tasarlandı. Projede; vadiye ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na bakan bahçeli, teraslı ve manzaralı 149 konut yer alıyor. 2 ve 4 katlı bloklardan oluşan Minimal'deki stüdyo dairelerde ise kış bahçeleri bulunuyor.

47 METREKARELİK STÜDYOLAR VAR
Konutlar arası geçişin yarı örtülü sokaklar, ara mekanlar ve geçitlerden sağlanacağı projede her daire için yeterli sayıda açık ve kapalı otoparka yer veriliyor. Dumankaya Minimal'de 1+1 tipinden 3+1 tipine kadar değişik konut alternatifleri mevcut. Projedeki en küçük daireler 47 metrekare büyüklüğündeki stüdyolar. Minimal'in en büyük daireleri ise 115 metrekarelik 3+1'ler. Birbirinden farklı amaçlara hizmet eden pek çok sosyal donatı alanına yer verilen projede açık yüzme havuzu, kafe, fitness center, SPA, çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkurları, göletler ile çok amaçlı spor sahası bulunuyor.

96 BİN YTL'DEN BAŞLIYOR
Dumankaya Minimal'in 2010 yılının kasım ayında tamamlanması ve konutların sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Projede konut fiyatları 1+1'ler için 96 bin YTL'den başlıyor ve en büyük dairelerde fiyat 255 bin YTL'ye kadar çıkıyor.

Dumankaya Minimal'in künyesi

* Firma: Dumankaya İnşaat

* Yer: Kurtköy

* Büyüklük: 19 bin metrekare

* Konut sayısı: 149

* Konut Büyüklüğü: 47-115 metrekare

* Fiyat: 96 bin - 255 bin YTL

* Tel: 0 216 482 10 70

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: