Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Trump Tower Şişli satışa hazır

Etiketler: |


Dünyanın efsanevi emlak devi Trump’ın Doğan Grubu ile birlikte Avrupa ve Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk proje olan İstanbul'daki Trump Tower Şişli’nin satışa çıkmadan önce büyük bir ilgi gördüğü açıklandı

NEW YORK, (DHA)

Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump, “İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini Doğan Grubu ile birlikte inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız. Bölgede yatırım yapmak için zamanlamanın mükemmel olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin potansiyel büyüme hızı inanılmaz yüksek. Şişli’deki projemize yatırım yaparken kendimizi güvende hissediyoruz” dedi.

Trump Tower Şişli’de, ideal yaşam tarzı deneyimini dünya standartlarında konfor, servis ve alışveriş merkezi ile birlikte sunacaklarını söyleyen Ivanka Trump, Türkiye'de ve Avrupa’da bu konuda tek olacaklarını açıkladı. Konut ve ofis merkezleri dışında Trump Tower Şişli’nin dünya markalarını yakalayan mükemmel bir alışveriş merkezi olacağı da belirtilen Trump’ın New York Merkez Ofisi'nin açıklamasında İstanbul’da hiçbir yerde yaşanılamayacak bir alış veriş keyfinin sunulacağını kaydedildi.

Trump New York Merkez Ofisi'nin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Trump Tower Şişli, satış öncesi dönemine büyük bir taleple giriyor. Trump ve Doğan gruplarının birlikte gerçekleştirdikleri başarılı lansmanla konutlar satılmaya başlandı. 270 bin metrekarelik proje, biri lüks residence ve diğeri de A+ tip ofis olmak üzere iki kule ve iki kuleyi alttan bağlayan lüks bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Trump Tower Şişli, Trump Organization Şirketi'nin Türkiye ve Avrupa’daki ilk ortak projesi. Satış öncesinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.

Kat planları, iç tasarım ve kullanılacak malzemeler Trump standartlarına göre belirleniyor. Bu standartlar tüm Trump projelerinde olduğu gibi emlak piyasasında sınıfındaki en yüksek çizgide.

Konut ve ofis kulelerinin mükemmelliği ve ince zevkini yansıtacak olan alışveriş kompleksi, Türk insanına, özellikle de kadınlara İstanbul’da başka yerde bulamayacakları mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatacak. Trump Tower, alışveriş merkezinde yer alacak mağazalar için dünyaca ünlü alışveriş şehirlerinde olduğu gibi İstanbul’un ününe ün katacak yaşam tarzı ve tüketim markalarıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Görüşme aşamasında olan markalar arasında Bloomingdales, Saks Fifth Avenue ve Abercromble & Fitch bulunduğunu, halen uluslararası SPA merkezleri ve dünyaca ünlü restoran zincirlerinin de alışveriş merkezinde yer almaları konusunda çalışmalar devam ediyor.”

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: