Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

İlk Etap Tükenti, Sıra İkinci Etapta

Etiketler: |


Dumankaya İnşaat'ın Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Kartal'da yaptığı Dumankaya Vizyon projesinin ikinci faz satışları başladı.

Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid'in projelendirdiği Kartal Kentsel Dönüşüm Projesi'ne komşu olan, Japon mimar Tatsuya Yamamoto imzasını taşıyan Dumankaya Vizyon Projesi, 33 katlı ve 24 katlı iki rezidans bloğu ile 18 katlı bir ofis bloğundan oluşuyor.

Rezidans bloklarında stüdyo (37–53 metrekare), 1+1 (55–61 metrekare), 2+1 (78–102 metrekare), 3+1 (116–131 metrekare) daireler olmak üzere farklı seçenekler sunuluyor. En üst katlar ise yüksek tavanlı loft dairelere ayrılıyor.

Dumankaya Vizyon'da konut fiyatları 153 bin YTL'den başlıyor, 417 bin 500 YTL'ye kadar çıkıyor. Projede 12 aydan 120 aya kadar yüzde 0,09'dan yüzde 1,21'e kadar değişik vade ve faiz oranları uygulanıyor. 20 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen proje toplam 340 rezidans daireye ev sahipliği yapacak. Dumankaya Vizyon'un toplam proje değerinin yaklaşık 120 milyon dolar olması planlanıyor.

REZİDANS HİZMETLERİ VERİLECEK

Dumankaya Vizyon'da rezidans hizmetleri kapsamında house keeping'den laundry'e, teknik bakım ve onarımdan 24 saat profesyonel resepsiyona, posta hizmetlerinden güvenliğe geniş bir hizmet yelpazesi sunulacak. Tüm projenin altı boydan boya kapalı otopark olacak ve her daireye en az 1 araçlık otopark alanı düşecek.

Dumankaya Vizyon konumu itibariyle merkeze ve toplu taşıma araçlarına ulaşım kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Proje, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi'ne ve Kartal Tren İstasyonu'na 5 dakika uzaklıkta, yapılmakta olan metroya ise iki durak yürüme mesafesinde yer alıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı ve TEM otoyoluna ulaşmak yaklaşık 7–8 dakika sürüyor.

İstanbul'un en büyük kentsel dönüşüm alanlarından Kartal'a yeni bir ‘vizyon' sunmayı hedefleyen Dumankaya Vizyon'da birinci faz satışlarında 4 gün gibi kısa bir sürede toplam satışın yüzde 40'ı, satışa çıkan ilk fazın ise yüzde 90'lık bölümünün satışı gerçekleşmişti.

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: