Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bankalar Birliği Başkanı Ersin Özince Ankara Üniversitesi'nde konut piyasasını değerlendirecek

Etiketler: |

9 Mayıs Cuma gunu Turkiye'deki konut piyasasının durumu ve gelecegi konusunda Ankara Tasinmaz Gelistirme Anabilim Dali'nda konferans duzenleniyor. Konferansı verecek olan Ersin Ozince, Turkİye'nin konut piyasasındaki yeri ve gelecegi konusunda degerlendirmelerde bulunacak.

Tasinmaz Gelistirme Anabilim Dali'nda her yi bahar yariyilinda lisansüstü ögrenciler ve diger ilgililerin katilimina acik olan "Gayrimenkul Sektör Seminerleri" dersi kapsaminda konuyla ilgili ulusal ve uluslararasi kuruluslarin yöneticileri veya temsilcileri konferans vermek üzere davet ediliyor. Bu yılki bahar yarıyılının dokuzuncu konferansının, Türkiye İs Bankasi Genel Müdürü ve Türkiye Bankalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince tarafindan verileceği bildirildi. Seminerler, anabilimdali disindaki arastirmaci, ogrenci ve diger ilgililerin katilimina acik.

YER: A.Ü. Fen Bilimleri Enstitüsü Tasinmaz Gelistirme Anabilim Dali-Mavi Salon

ADRES: Rektörlük Ek Hizmet Binasi (Ord. Prof. Dr. Şevket Aziz Kansu Binasi), Konya Yolu Üzeri, A-Blok, 6.Kat, 06150, Beşevler-Ankara. Telefon: 0.312. 2159001/3525; 0.312 2154467; 0.312 2154469

TARIH: 9 Mayis 2008

SAAT 15.15 - 17.45

Kaynak: KrediPazarı

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: