Emlak Broker - Mortgage Broker


Konut Kredisi Mortgage Kredi Faizi Emlak Piyasası Gayrimenkul Sektörü Haberler Makaleler Tavsiyeler Barındıran Kaynak Platform.Artık sitemize www.emlakbroker.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

TOKI'den yeni acik arttirmayla konut satisi

Etiketler: |


TOKİ mülkiyetinde bulunan 766 adet dükkan ve 66 adet konut 18 Eylül 2008 tarihinde yapılacak açık artırma ile satılacak

TOKİ mülkiyetinde bulunan 766 adet dükkan ve 66 adet konut 18 Eylül 2008 tarihinde yapılacak açık artırma ile satılacak. Satışa sunulan konutlar büyüklüğüne ve bulunduğu ile göre farklılık gösteriyor. Açık arttırmada düşük fiyatlı konut Kırklareli’nde 67 bin YTL’ye satışa çıkarılırken, Ankara Meclis Lojmanları’nda 428 bin YTL’ye satılacak konut ise en yüksek fiyatlı olacak.

Eskidji A.Ş. tarafından yapılacak satışta bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Açık artırmada teklifler taksitli ödeme seklinde alınacak olup, bankada yapılacak sözleşme imzalama aşamasında, dileyen katılımcılar peşin ödeme yapabilecek. Bu durumda, bazı bögelerde satışa sunulan taşınmazlar peşin ödeme indirimi yapılmadan ilan edilen muhammen satış fiyatları ile diğer taşınmazlar ise yüzde 10 peşin indirim oranıyla satılacak. Açık arttırma 18 Eylül 2008 tarihinde saat 15:00’da İstanbul Eskidji Yenibosna binası Ankara Toki Salonu, İzmir Ege Palas Oteli Alsancak ve ve Adana Mavi Sürmeli Oteli’nde eş zamanlı olarak yapılacak.

Satışa sunulan gayrimenkuller İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Düzce, Diyarbakır, Eskişehir, Uşak, Sinop, Tokat, Kırklareli, Hayat, Muğla, Amasya, Yozgat, Rize, Batman, Şırnak, Edirne, Isparta, Van, Mersin, Ağrı, Balıkesir, Afyon, Hakkari, Bilecik, Kars, Kütahya, Ordu, Gümüşhane, Elazığ, Çorum, Osmaniye, Siirt, Bolu, Sivas, Karabük, Karaman, Aksaray, Kocaeli, Samsun, Nevşehir, Kırşehir, Konya, Niğde, Manisa, Giresun, Bayburt, Eskişehir, Iğdır, Malatya, Kahramanmaraş, Şanlıurfa ve Tekirdağ’da bulunuyor.

Şatışta sunulan gayrimenkullerin listesi ve fiyatı için tıklayınız!

http://www.toki.gov.tr/html/satis/İacikartirma/18eylul/liste.pdf

Tel: 444 45 45

Benzer YazılarWidget by Hoctro | Jack Book

0 yorum: